Pieniny – Słowacja – kolonie 2014
Pieniny to szczególne miejsce. Niezwykła sceneria górska, osobliwości krajobrazowe i przyrodnicze oraz kultura regionalna od dawna zwracały uwagę turystów. Niezwykły krajobraz i dostępność pasma sprawia, że turystykę w Pieninach można uprawiać przez cały rok. Pieniny to również gęsta sieć wygodnych i dobrze oznakowanych szlaków, rozbudowana infrastruktura turystyczna i informacyjna. Mapa obejmuje obszar od Dębna nad Jeziorem Czorsztyńskim na zachodzie po Rez. Biała Woda na wschodzie. Mapa z plastyczną rzeźbą terenu.
Łeba to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych na polskim wybrzeżu. To co wyróżnia ją od wielu nadmorskich miejscowości to jej specyficzny klimat i szerokie piaszczyste plaże z bezustannie usypywanymi wydmami. Łeba otoczona jest z trzech stron wodą, od północy morzem Bałtyckim, od zachodu jeziorem Łebsko, a od wschodu jeziorem Sarbsko. Pomiędzy jeziorem Łebskim a morzem znajdują się wydmy ruchome, zjawisko niespotykanie rzadkie w Europie. Wydmy ruchome wchodzą w obszar Słowińskiego Parku Narodowego, który został uznany przez UNESCO za światowy rezerwat biosfery.
Biały Dunajec- Zakopane Kolonie 2011
Zakopane – stolica Polskich Tatr, najpopularniejsza polska miejscowość położona w górach. To niespełna 30-tysięczne miasto odwiedza w ciągu roku około 2-3 milionów turystów. O jego wciąż niesłabnącej popularności decyduje malownicze położenie u stóp Tatr, niepowtarzalna atmosfera i bogata infrastruktura turystyczna.
Centralna część miasta leży na wysokości ok. 850 m n.p.m. Na północny Zakopanego wznosi się pasmo Gubałówki, a na południe najbardziej znana polska góra – Giewont. Zakopane to znakomita baza turystyczna i wypadowa. Dużym atutem jest prywatny transport (busy), który dowozi turystów we wszystkie zakątki podnóża Tatr, skąd można rozpocząć wędrówkę po górach.